Nikoll Lesi i zhytur në nostalgji, ngre një pyetje esenciale... shikoni kush i përgjigjet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:36 22-11-2017 Nikoll Lesi i zhytur në nostalgji, ngre një pyetje esenciale... shikoni kush i përgjigjet

Botuesi i Koha Jonë Nikoll Lesi, ndjen peshën e viteve ndërsa drekon në një nga restorantet e Tiranës, i shoqëruar nga vera.

Lesi thotë se vitet po ikin me furi dhe në kuadër të kësaj ngre një pyetje esenciale.

“A lejohet një gotë verë e kuqe, tani që vitet po ikin me furi, por pa shumë dallgë, si dikur?”, pyet botuesi i cili përgjigjen e ka marrë nga ish-diplomati dhe shkrimtari Besnik Mustafaj.

“Jo vetem lejohet, por rekomandohet, Nikoll. Por jo vetëm”.

bewsssss.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053189992904663
array(1) { ["section"]=> string(92) "nikoll-lesi-i-zhytur-ne-nostalgji-ngre-nje-pyetje-esenciale-shikoni-kush-i-pergjigjet-100492" }