Nina e Inva Mulës ka ditën e lindjes, familja feston e lumtur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:33 09-07-2015 Nina e Inva Mulës ka ditën e lindjes, familja feston e lumtur Inva Mula, vajza Nina dhe djali i saj

Dita e lindjes së Ninës, vogëlushes së gjigandes skenike Inva Mula, është bërë shkas për këtë foto të mrekullueshme të familjes Mula.

Sopranoja Inva Mula, djali i saj Anthony, i rritur tashmë dhe vajza e vogël duken më të bashkuar e lumtur se kurrë në këtë foto. Nuk mund të mos vihet re fakti që djali i sopranos, nga martesa e saj e parë me Pirro Çakon, duket si shoku  i saj i ngushtë në këtë foto, e ndërsa Nina e vogël duket si një zonjushë e vërtetë teksa i gëzohet fustanit të saj, veshur posaçërisht për ditën e lindjes.

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Semaforët ngecin në Tiranë, shoferët dhe këmbësorët s’dinë nga t’ja mbajnë (FOTO)
Hillary Clinton në fushatë, boton një foto dhe më pas e fshin, ja arsyeja »
Article Logic
Execution time: 0.023643016815186
array(1) { ["section"]=> string(66) "nina-e-inva-mules-ka-diten-e-lindjes-familja-feston-e-lumtur-15703" }