Nis Botërori, politikani: Nga sot fillon marrëzira shqiptare...

Publikuar tek: aktualitet, më 09:22 14-06-2018 Nis Botërori, politikani: Nga sot fillon marrëzira shqiptare...

Edhe pse i larguar nga politika por edhe nga Shqipëria, ish kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu gjithnjë komenton zhvillimet në vend.

Ndërsa sot nis Botërori ‘Rusi 2018’, Spahiu jep komentin e tij. Për ish kreun e Aleancës Kuq e Zi nga sot fillon marrëzira shqiptare dhe këtë e lidh me atmosferën që krijohet në vend sa herë zhvillohen kompeticione të tilla të futbollit.

“Nga sot fillon marrëzira shqiptare. Do mbushen rrugët, lokalet, makinat me flamuj gjermanë, brazilianë, apo anglezë. Fobi masive e trashëguar”, shkruan Spahiu në një status në Facebook.

spahiu.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherr për pronat, godet me sende të forta në fytyrë 28-vjeçaren, arrestohet (EMRI)
Prokurori i Apelit në sitën e vettingut, i ka dhuruar vjehrrit dhe vjehrrës apartament në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.014900922775269
array(1) { ["section"]=> string(65) "nis-boterori-politikani-nga-sot-fillon-marrezira-shqiptare-124334" }