Nis dhe mbyllet sërish seanca, Basha nuk ikën nga foltorja

Publikuar tek: politike, më 10:26 17-05-2018 Nis dhe mbyllet sërish seanca, Basha nuk ikën nga foltorja

Nis dhe mbyllet sërish seanca pas një pushimi prej rreth 10 minutash. Kryeparlmentari Ruçi vendosi ta ndërpresë me 10 minuta të tjerë seancën, pasi Basha nuk liron foltoren.

“E ndërpres edhe njëherë seancën 10 minuta duke të tërhequr vëmendejn sipas rregullores së Kuvendit”, tha Ruçi.

Basha vijon fjalën e tij në foltore duke hedhur akuza për Xhafajn.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PO NDODH/ Basha s’lëshon foltoren, ja çfarë i bëjnë Ruçi e Balla (FOTO-VIDEO)
S’mban më Berisha: Faqezi Edvin Kristaq Rama dhe Xhafa i drogës mashtruan si derra, shqiptarët ta marrin nga zyra e ta hedhin në Lanë këtë qelbësirë »
Article Logic
Execution time: 0.017282962799072
array(1) { ["section"]=> string(64) "nis-dhe-mbyllet-serish-seanca-basha-nuk-iken-nga-foltorja-121086" }