Nis plazhi, Klosi ka një njoftim të rëndësishëm: Fillon dezifenktimi për mushkonjat

Publikuar tek: politike, më 22:05 13-06-2018 Nis plazhi, Klosi ka një njoftim të rëndësishëm: Fillon dezifenktimi për mushkonjat Blendi Klosi

Ministri i Turizmit Blendi Klosi, mbr ëmjen e sotme  është i ftuar në emisionin “Arena” nga Dritan Hila në Ora News.

Klosi bën me dije se brenda pak ditësh do të zhvillohet dezinfektimi i dytë për mushkonjat në bregdet.

“Për sa i përket problemit të mushkonjave, kryeministri i ka kërkuar ministres së Shëndetësisë të realizojë një dezinfektim të dytë. Është realizuar një herë dhe i dyti besoj do të realizohet brenda pak ditësh.”- u shpreh Klosi.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çështja e detit, flet ish-ministri: Ja pse pala shqiptare kursen deklaratat
Po ndërton resort me 5 yje në Vlorë, Blendi Klosi paralajmëron “live” biznesmenin: Nesër do të të vijnë aty... (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.023217916488647
array(1) { ["section"]=> string(88) "nis-plazhi-klosi-ka-nje-njoftim-te-rendesishem-fillon-dezifenktimi-per-mushkonjat-124283" }