Nis shpërndarja e ndihmave, sigurohen 120 batanijet e para: Ja si mund të ndihmoni

Publikuar tek: aktualitet, më 16:39 01-12-2017 Nis shpërndarja e ndihmave, sigurohen 120 batanijet e para: Ja si mund të ndihmoni

Ka nisur shpërndarja e ndihmave për familjet e prekura nga përmbytjet.

Është nisma bamirëse Fundjavë Ndryshe ajo e cila ka siguruar 120 batanijet e para dhe bën apel për gjithkënd që ka mundësi të ndihmojë.

“Sapo siguruam 120 batanijet e para!

Gjëndja është e vështirë. Kushdo që ka mundësi të ndihmojë , batanije, ushqime.

Dhuro kontakt : +355688089999

Kërko ndihmë kontakt : +355676060033.

SHPËRNDAJE/ SHARE”

ndihma.jpg

ndihma1.jpg

ndihma2.jpg

ndihma3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përmbytjet / Ambasada Amerikane thirrje qytetarëve të saj: Kujdes në këto zona
Alarmi i Emergjencave Civile: Këto janë dy qytetet më të rrezikuara nga përmbytjet në ditët e ardhshme »
Article Logic
Execution time: 0.021662950515747
array(1) { ["section"]=> string(87) "nis-shperndarja-e-ndihmave-sigurohen-120-batanijet-e-para-ja-si-mund-te-ndihmoni-101546" }