Niset me mjet lundrues drejt Italisë, I RIU vlonjat i zhdukur prej 3 ditësh (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:46 01-04-2018 Niset me mjet lundrues drejt Italisë, I RIU vlonjat i zhdukur prej 3 ditësh (EMRI) Foto ilustruese

Një 32-vjeçar nga qyteti i Vlorës rezulton i zhdukur prej 3 ditësh.

Bëhet fjalë për shtetasin Ksandros Imeraj i cili ishte nisur për në shtetin italian me mjet lundrues të paligjshëm, pasi më parë i ishte ndaluar hyrja.

Imeraj ishte nisur para 3 ditësh, për t'u bashkuar me bashkëshorten dhe fëmijën që ndodhen në Itali. Familjarët kanë denoncuar në polici, ndërsa vëllai i 32-vjeçarit kërkon ndihmë pasi pretendon se autoritetet nuk e lejojnë të kërkojnë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjenden 30 thasë drogë në Orikum, dyshohet se do të nisej drejt Italisë
Pse protestuesit u arrestuan gjatë natës... Metoda e preferuar e KGB (EFEKTET) »
Article Logic
Execution time: 0.023755073547363
array(1) { ["section"]=> string(86) "niset-me-mjet-lundrues-drejt-italise-i-riu-vlonjat-i-zhdukur-prej-3-ditesh-emri-115294" }