Nishani dhe Thaçi urojnë Trump: Jeni miku ynë strategjik

Publikuar tek: barometri, më 08:19 21-01-2017 Nishani dhe Thaçi urojnë Trump: Jeni miku ynë strategjik

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031953811645508
array(1) { ["section"]=> string(61) "nishani-dhe-thaci-urojne-trump-jeni-miku-yne-strategjik-66185" }