Nisin aplikimet për “Big Brother Albania 9”, ja ku mund të regjistroheni

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:34 08-09-2016 Nisin aplikimet për “Big Brother Albania 9”, ja ku mund të regjistroheni

Reality show “Big Brother Albania” edicioni i 9-të pritet të nisë së shpejti në “Top Channel”.

Shtëpia më e famshme në Shqipëri, edhe këtë vit po kërkon për banorët e saj. Tashmë aplikimet janë hapur dhe çdokush që beson se mund të arrijë çmimin e madh apo dëshiron famë dhe pushtet, mund të regjistrohet në faqen e vënë në dispozicion nga “TCH”, raporton Newsbomb.al

Sigurohuni që të plotësoni saktë çdo formë dhe të vendosni përshkrime interesante dhe realiste në hapësirat për pyetjet si “Përse zgjodhët të aplikonit në "Big Brother"? Suksese!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029545068740845
array(1) { ["section"]=> string(75) "nisin-aplikimet-per-big-brother-albania-9-ja-ku-mund-te-regjistroheni-52350" }