Nisin audicionet për “Big Brother Albania 9”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:44 19-04-2016 Nisin audicionet për “Big Brother Albania 9”

Ashtu siç ishte lajmëruar më parë, Big Brother Albania 9 do të rikthehet brenda këtij viti për publikun shqiptar.

Është vetë Top-Channel që njofton se tashmë kanë nisur audicionet për ata që kërkojnë të bëhen pjesë e këtij shoë.

“Së shpejti në Top Channel rinis spektakli më i ndjekur i shqiptarëve kudo ndodhen. Nëse dëshiron famë, pushtet dhe para’, ateherë apliko tani për të qenë pjesë e eksperiencës më të jashtëzakonshme të jetës tënde, prej së cilës asgjë nuk do të jetë si më parë.  Koha është tani! “Big Brother 9” së shpejti vetëm në Top Channel! Veseli, djali nga Prizreni është fituesi i edicionit të fundit të “Big Brother Albania””, thuhet në njoftimin e TCH. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0079388618469238
array(1) { ["section"]=> string(48) "nisin-audicionet-per-big-brother-albania-9-38095" }