Një 20 vjeçar goditet nga demi, ja çfarë ndodh në spektaklet e Spanjës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:34 16-02-2015 Një 20 vjeçar goditet nga demi, ja çfarë ndodh në spektaklet e Spanjës Perleshja ne Spanje kur demi sulmon 20-vjeçarin

Të shkosh në Spanjë dhe të provosh konfrontimin me demin, mund të bëhet një gjë e papërballueshme. Rrjeti NBC Neës raporton se një amerikan 20 vjeçar u godit nga demi gjatë një festivali në Madrid të Spanjës dhe sipas autoriteteve atje, është në kujdes intesiv por jashtë rrezikut për jetën.

Benjamin Miller, nga shteti i Xhorxhias arriti të kapej nga demi gjatë festivalit më të fundit në Ciudad Rodrigo, ditën e shtunë. Ai mori plagë të rënda, mes të cilës ishte edhe një çarje e madhe në kofshë prej 16 centimetrash, thotë një nga zëdhënësit e spitalit ku u shtrua në mënyrë të menjëhershme.

Zyrtari i spitalit që foli në kushtet e anonimatit në përputhje me rregullat e spitalit, tha se Miller ishte jashtë rrezikut për jetën dhe nuk ka gjasa që të mos ketë operacione të tjera. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024506092071533
array(1) { ["section"]=> string(74) "nje-20-vjecar-goditet-nga-demi-ja-cfare-ndodh-ne-spektaklet-e-spanjes-3516" }