Një baba si Klosi, ministri në plazh me dy fëmijët ndërton kështjellë rëre (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:32 23-07-2016 Një baba si Klosi, ministri në plazh me dy fëmijët ndërton kështjellë rëre (FOTO)

Kush tha se politikanët janë të zotë vetëm në karrierë? Ky është shembulli se si mund të ndodhë edhe ndryshe.

Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, Blendi Klosi në plazh, duke ndihmuar fëmijët, vajzën dhe djalin që të ngrenë kështjellën me rërë.

Kjo e shtunë është vetëm për ta, pa kostumin serioz, kravatën, por vetëm rrobat e plazhit, kapelen, dy fëmijët dhe mjetet për të ndërtuar kështjellën në Qerret. Ministri, tepër i relaksuar përfiton edhe të marrë ca rreze, duke qëndruar në pozicionin shtrirë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020203113555908
array(1) { ["section"]=> string(84) "nje-baba-si-klosi-ministri-ne-plazh-me-dy-femijet-nderton-keshtjelle-rere-foto-47514" }