Një bebe e vogël qethet dhe krihet duke fjetur (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:45 10-09-2016 Një bebe e vogël qethet dhe krihet duke fjetur (Video)

Një bebe e vogël është qethur dhe krehur në qendrën estetike “New look Tina” nga vet Tina teksa ka qenë në gjumë.

Vogëlushja nuk e ka ndjerë fare faktin që po qethej apo krihej, përkundrazi, ajo ka qenë e zhytur thellësisht në gjumë dhe i gjithë proçesi i është dukur si përkëdhelje. 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02273416519165
array(1) { ["section"]=> string(58) "nje-bebe-e-vogel-qethet-dhe-krihet-duke-fjetur-video-52539" }