Një “bombë” e vërtetë, modelja mahnit me format

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:53 09-12-2016 Një “bombë” e vërtetë, modelja mahnit me format

Modelja e njohur Demi Rose ka mahnitur me format bombastike teksa është shfaqur me këtë fustan transparent.

Rose cilësohet si një nga femrat më të bukura dhe ka tërhequr mjaft vëmendje teksa është fotografuar nëpër rrugët e Londrës, kaq epshndjellëse...

dem.jpg

dem1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11299300193787
array(1) { ["section"]=> string(50) "nje-bombe-e-vertete-modelja-mahnit-me-format-62096" }