Një çift i ri i shtohet showbizit shqiptar? (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:45 14-02-2018 Një çift i ri i shtohet showbizit shqiptar? (FOTO)

Moderatorët Dojna Mema dhe Kelvi Kadilli, ishin dy prurjet e reja në Top Channel, në valën e madhe të ndryshimeve mediatike që u bënë në filllim të sezonit. 

Moderatorët na kanë treguar që përveçse kolegë në profesion, ata janë dhe dy miq të mirë.

Por mos ndoshta janë më shumë se miq?

Dyshimet kanë lindur nga fotot e shumta që postojnë së bashku, dhe sikur mos të mjaftonte Dojna dhe Klevi postojnë dhe shumë foto provokuese.

Dyshimet janë bërë më të mëdha ditën e sotme, e cila i dedikohet plotësisht të dashuruarve.

Dojna ka publikuar foto shumë sensuale me Klevin, duke shkruar krah tyre: (Hell of a love) si dhe “të dashuruar” (Valentines).

Asgjë nuk dihet me siguri, por duhet të pranojmë se do të ishin një çift shumë simpatik.

Screenshot_7.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U shqetësuat kot! Luana Vjollca nuk është ndarë nga i dashuri (FOTO)
Shën Valentini i Arminës, Shkëlzen Berisha i bën propozimin e një jete (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.0046260356903076
array(1) { ["section"]=> string(54) "nje-cift-i-ri-i-shtohet-showbizit-shqiptar-foto-110244" }