Një ditë pa Edi Ramën… në Facebook

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:14 26-01-2015 Një ditë pa Edi Ramën… në Facebook

Dita e djeshme në profilin e facebook-ut të kryeministrit Edi Rama ka qenë e veçantë, asnjë postim për 24 orë.

I apasionuar pas rrjeteve sociale, duket se dita e djeshme ka qenë e qetë dhe pa impenjime për kryeministrin, sidomos kur i nevojitet një komunikim më i drejtpërdrejt më fansat e tij.

Ndoshta akuzuat e shumta në komente që kanë marrë statuset e tij, për shkak të çmimit të naftës mund ta kanë detyruar Ramën të jetë më pak aktiv në profilin e tij.

Gjithsesi, lajmi i mirë për të gjithë fansat është se kryeministri është rikthyer sot sërish me postimet në facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.18844079971313
array(1) { ["section"]=> string(38) "nje-dite-pa-edi-ramen-ne-facebook-1544" }