Një ditë para Kongresit, Balla konfirmon vizitën e Ramës në Shtëpinë e Bardhë

Publikuar tek: politike, më 19:48 18-03-2016 Një ditë para Kongresit, Balla konfirmon vizitën e Ramës në Shtëpinë e Bardhë

Tashmë është zyrtare, kryeministri Edi Rama do të jetë për vizitë në Shtëpinë e Bardhë në datat 13 dhe 14 prill.

Konfirmimi i vizitës së Ramës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është bërë ditën e sotme nga deputeti Taulant Balla, vetëm një ditë para nisjes së Kongresit të Partisë Demokratike.

“Me13-14 Prill, Kryeministri Edi Rama do te jete ne Shtepine e Bardhe per nje takim zyrtar me Presidentin Barak Obama”, shkruan Balla në profilin e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reforma në drejtësi, Xhafaj dhe Halimi në zyrat e BE, zhbllokohet puna në komision
Braçe përgatitet për kongresin, tregon se për çfarë do të përgjigjet nesër »
Article Logic
Execution time: 0.025955200195312
array(1) { ["section"]=> string(82) "nje-dite-para-kongresit-balla-konfirmon-viziten-e-rames-ne-shtepine-e-bardhe-35455" }