Një ditë para ndeshjes, Partizani i Beogradit ka një mesazh për Skënderbeun

Publikuar tek: sport, më 20:34 01-11-2017 Një ditë para ndeshjes, Partizani i Beogradit ka një mesazh për Skënderbeun

Ditën e nesërme në Beograd do të zhvillohet përballja e kthimit me Partizanit të Beogradit dhe Skënderbeut.

Ndeshja e vlefshme për fazëne  grupeve të Europa League do të vendosë shumë për  skuadrën e cila do të kalojë më tej në fazën eleminatore.

Por vetëm 24 orë para ndeshjes klubi i Partizanit të Beogradit ka reaguar në një postim në rrjetet sociale.

Në një postim në twitter, Partizani i Beogradit thotë se ndeshja e parë nuk ishte e lehtë dhe se ditën e nesërme do të jenë të fokusuar në fushë.

Më poshtë postimi:

“Nuk ishte e lehtë në Shqipëri. Ne shpresojmë që nesër të jemi më të fokusuar.

Ata janë një kundërshtar i vështirë por do të jenë aq të lodhur sa ne jemi”

Screenshot_25.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skënderbeu udhëton me një mik që s’i ndahet, zbuloni kush ka zbritur me ekipin në Beograd
Mbyllen ndeshjet, Tottenham shokon Realin e Madridit, Napoli “shkërrmoqet” në Angli »
Article Logic
Execution time: 0.01816987991333
array(1) { ["section"]=> string(80) "nje-dite-para-ndeshjes-partizani-i-beogradit-ka-nje-mesazh-per-skenderbeun-98013" }