Një ditë para Shën Valentinit, këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: Jam e dehur në dashuri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:48 13-02-2018 Një ditë para Shën Valentinit, këngëtarja shqiptare e pranon publikisht: Jam e dehur në dashuri

Ajo prej disa kohësh përflitet për një lidhje dashurie edhe pse asnjëherë nuk e ka pranuar. Është fjala këtu për Eni Koçin, e cila vazhdimisht është përfolur për lidhje me Genc Prelvukaj.

Ndrësa së fundmi këngëtarja duket se e ka pranuar publikisht një gjë të tillë.

Në një postim të fundit në Instastory Eni shkruan: “E dehur në dashur, po ju jeni”, i pyet ajo fansat. Atmosfera e Shën Valentinit e ka frymëzuar këngëtaren.

2266.jpg

81566-640-0-5a82f7a43ae37.jpg81561-640-0-5a82f792f2340.jpg

81558-640-0-5a82f792ed60d.jpg

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përfundoi “Shikoni kush luan”, zbulohet projekti i ri i Luana Vjollcës (FOTO)
Sara Hoxha publikon FOTON e Londonit, me fjalë prekëse kujton të atin »
Article Logic
Execution time: 0.02336311340332
array(1) { ["section"]=> string(100) "nje-dite-para-shen-valentinit-kengetarja-shqiptare-e-pranon-publikisht-jam-e-dehur-ne-dashuri-110132" }