Një ditë pas marrjes së “timonit” me 74 deputetë, shikoni si është zgjuar Rama sot (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:09 28-06-2017

Një ditë pasi shpalli zyrtarisht fitoren e mandatit të dytë, tashmë pa të tjerë në “prehër”, kryeministri Rama është zgjuar mëngjesin e sotëm duke përcjellë për të gjithë ndryshimin e pësuar pas rikonstruksionit teatri i Korçës, “Andon Zako Çajupi”.

Rama poston një video të ambientit të brendëshëm të këtij teatri, ndërsa shkruan:

“MIRËMËNGJES

dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje të rilindjes fantastike të teatrit 'Andon Zako Çajupi' në Korçë”.

Teatri është rihapur për vizitorët pak ditë më parë pas rikonstruksionit me një investim prej 2 milion eurosh.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 74 mandate në qeverisje, Rama zbulon ku do të mbajë sonte fjalën e fitores
PD rimerr bashkinë e Kavajës, por shikoni gjestin e madh të kryetarit të ri ndaj rivalit të PS (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.019608974456787
array(1) { ["section"]=> string(91) "nje-dite-pas-marrjes-se-timonit-me-74-deputete-shikoni-si-eshte-zgjuar-rama-sot-video-84244" }