Një drejtor i qeverisë së “Ramës” vë në lojë kryebashkiakun Veliaj

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:29 18-03-2016 Një drejtor i qeverisë së “Ramës” vë në lojë kryebashkiakun Veliaj Statusi i botuar nga Agim Leka ne rrjetet sociale

Ish deputet i PS, sot drejtor i Altertekstit në Ministrinë e Arsimit dhe Sporteve, ka gjetur një mënyrë të tijën për të “ngacmuar” kryetarin e bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, pikërisht me supermanin, bluzën e gjetur prej tij për tu veshur në ditën e Verës. 

Agim Leka shkruan se “Nxënësit pop resin supermenin e tyre. A është mësuesi/ja,,superman,,?”. Përveç gabimeve që ka bërë në tekstin e shkruar, shumica e komentuesve e shohin si ironinë e radhës së një zyrtari të administratës qeverisëse të maxhorancës, me kryetarin e bashkisë së Tiranës. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.061850070953369
array(1) { ["section"]=> string(70) "nje-drejtor-i-qeverise-se-rames-ve-ne-loje-kryebashkiakun-veliaj-35399" }