‘Një ëmbëlsirë e vërtetë’, vajza e Miriamit dhe Albanit sapo na surprizoi të gjithëve (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:47 10-01-2019 ‘Një ëmbëlsirë e vërtetë’, vajza e Miriamit dhe Albanit sapo na surprizoi të gjithëve (FOTO)

Ameli është vajza e çiftit të njohur, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj.

Ajo është vetëm tre vjeçe dhe gjatë kësaj kohe ka treguar se di të këndojë, të pozojë si modele dhe së fundmi dhe të lexojë.

Mami Miriami ka publikuar pak minuta më parë, një foto të Amelisë në avion teksa lexon.

‘Kur i flas më thotë mami të lutem mos më bezdis se po lexoj’, shkruan Miriami.

Një vajzë e vogël, por që duket si e madhe do të thoshim ne.

Screenshot_8.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas lirimit të Ermalit, Rezarta publikon FOTOT e lumtura nga Dubai
Rita Lati tregon pse nuk u martua sërish: S’kam qenë asnjëherë pa burra, por… »
Article Logic
Execution time: 0.034934043884277
array(1) { ["section"]=> string(94) "nje-embelsire-e-vertete-vajza-e-miriamit-dhe-albanit-sapo-na-surprizoi-te-gjitheve-foto-148287" }