Një emision i ri sportiv dhe nje prezantuese sexy në ekranet shqiptare, ja detajet

Publikuar tek: sport, më 16:43 20-01-2017 Një emision i ri sportiv dhe nje prezantuese sexy në ekranet shqiptare, ja detajet

Një tjetër emision sportiv nis transmetimet së shpejti në News24.

Emisioni do quhet SportNews, moderatore do të jetë Ina Qirjo, ndërsa gazetar, Nertan Prifti, Erion Shkambi dhe Jeton Selimi. 25 minuta hapësirë televizive. Do jetë një emision interaktiv, me kronika të shkurtra, lidhje direkte, të ftuar në studio, personazhe të javës nga Superliga dhe Kombëtarja, kronika nga futbolli evropian, basketboll dhe soft news.

Aktualisht, gazetarët dhe stafi i televizionit News 24 po punon dhe emisioni është në prova gjenerale, ndërsa transmetimi fillon shumë shpejt, brenda muajit janar.

Screenshot_2.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Dëbimi” nga hoteli, reagon Luftëtari: Sulm politik! Presidenti Tavo: Kualifikohemi në Europa League
Peshëngritësi shqiptar reagon ashpër ndaj presidentit të Federatës: Jeni turp kombëtar, i bëj thirrje kryeministrit t’ju shkarkojë »
Article Logic
Execution time: 0.022759914398193
array(1) { ["section"]=> string(87) "nje-emision-i-ri-sportiv-dhe-nje-prezantuese-sexy-ne-ekranet-shqiptare-ja-detajet-66142" }