Një familje e lumtur si kjo e Fullanëve, Eriku: E dimë që na keni zili!! (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:56 02-04-2016 Një familje e lumtur si kjo e Fullanëve, Eriku: E dimë që na keni zili!! (FOTO)

Një drekë së bashku, mes familjes…një gotë vetë me njerëzit që do më shumë në këtë botë. Dhe është pikërisht një nga këto momente ky i familjes së ish-guvernatorit Ardian Fullani.

Ai ka marrë bashkëshorten, vajzën dhe djalin për të shijuar një moment në restorantin në Tiranë e më pas sigurisht është Eriku, djali i tij që publikon këtë foto. Vetë ish-guvernatori është ulur në krye të tavolinës.

“Gjëja që dashuroj më shumë në këtë jetë janë këta njerëz, pikërisht këtu. E dimë që na keni zili!!’’, shkruan Eriku.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023482084274292
array(1) { ["section"]=> string(79) "nje-familje-e-lumtur-si-kjo-e-fullaneve-eriku-e-dime-qe-na-keni-zili-foto-36669" }