Një familje e mrekullueshme si e Robertit dhe Norës “shamikuqe” (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:41 23-08-2017 Një familje e mrekullueshme si e Robertit dhe Norës “shamikuqe” (FOTO)

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar.

Së fundmi ata kanë nxjerrë një këngë së bashku e cila u prit me shumë dashuri nga publiku.

Nora me shami të kuqe ka pozuar krah bashkëshortit të saj dhe vajzës Renee. Ata ngjajnë  të mrekullueshëm, një familje me shumë dashuri brenda.  

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U përfol për mesazhet erotike, aktorja shqiptare bën tjetër lëvizje provokuese, shfaqet toples në plazh (FOTO)
Shpërthen gazetarja ndaj modeles: Bën seks treshe dhe habit fqinjët, fëmijës ia vë emrin Luçifer »
Article Logic
Execution time: 0.01982307434082
array(1) { ["section"]=> string(72) "nje-familje-e-mrekullueshme-si-e-robertit-dhe-nores-shamikuqe-foto-89932" }