Një foto që do t’ju mallëngjejë që në mëngjes, këngëtari mban në krah djalin e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:33 19-06-2016 Një foto që do t’ju mallëngjejë që në mëngjes, këngëtari mban në krah djalin e tij Big Basta duke mbajtur ne krahe djalin e tij Liam, disa javesh

Këngetarja Vesa Luma ka gjetur një foto origjinale për të kujtuar se djali i saj Liam, është ende i vogël, por mund të urojë babain e vet, kantautorin Big Basta, Gerin, për ditën e baballarëve. 

“Gëzuar ditën e baballarëve” shkruan ajo duke postuar një foto të Gerit duke mbajtur në krahë Liamin, djalin që erdhi në jetë pak javë më parë.

Dhe në fakt Big Basta duket të jetë vërtet i lumtur gjithë këto kohë, edhe pse flitet se çifti i këngëtarëve po përgatitet për të prodhuar një videoklip të ri. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023073196411133
array(1) { ["section"]=> string(87) "nje-foto-qe-do-t-ju-mallengjeje-qe-ne-mengjes-kengetari-mban-ne-krah-djalin-e-tij-43981" }