Një foto si kjo e Ramës me Beqajn nuk e keni parë, gazetarja i fotografon nga makina

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:16 11-05-2016 Një foto si kjo e Ramës me Beqajn nuk e keni parë, gazetarja i fotografon nga makina

Kryeministri Edi Rama është parë pasditen e djeshme duke ecur në këmbë me ministrin e kabinetit të tij qeveritar, Ilir Beqaj.

Rama dhe Beqaj ecin paralelisht në trotuar ndërsa diferenca e gjatësisë nuk bie kurrsesi në sy për faktin që ministri i Shëndetësisë është gjithashtu shtatlartë.

Beqaj, ka parë gazetaren Anjeza Maja teksa po i fotografonte nga makina dhe i ka buzëqeshur ndërsa kryeministri duket “në punën e vet”. Rama sheh këpucët e tij, shkëlqimin e të cilave mesa duket ia ka marrë ministri.

"Një pasdite e zakonshme në Tiranë", shkruan sakaq gazetarja duke nënkuptuar që në një pasdite të zakonshme në Tiranë, të ndodh të shohësh edhe kryeministrin edhe ministrin duke ecur në këmbë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035542011260986
array(1) { ["section"]=> string(89) "nje-foto-si-kjo-e-rames-me-beqajn-nuk-e-keni-pare-gazetarja-i-fotografon-nga-makina-40099" }