Një gjë është e sigurtë: Ardit Gjebrean s’e keni parë kurrë kështu

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:33 07-11-2016 Një gjë është e sigurtë: Ardit Gjebrean s’e keni parë kurrë kështu

Kjo është një foto tërësisht ndryshe nga ato që publikon moderatori të cilin për hir të së vërtetës s’e kemi parë kurrë kështu më parë.

Pa kostumin klasik dhe pa syzet optike, një foto direkt nga krevati me vogëlushen e tij Ana për të na thënë mirëmëngjes. “Ja kush ma bën zgjimin më të bukur në botë”, shkruan moderatori në këtë foto.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022185087203979
array(1) { ["section"]=> string(71) "nje-gje-eshte-e-sigurte-ardit-gjebrean-s-e-keni-pare-kurre-keshtu-58644" }