Një grup të rinjsh të sporteve ekstremeve zbulojnë ku ndodhet presidenti Meta

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:13 05-11-2017 Një grup të rinjsh të sporteve ekstremeve zbulojnë ku ndodhet presidenti Meta

Një grup të rinjsh të sporteve ekstreme kanë zbuluar vendin se ku ndodhet sot presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.

Të rinjtë që kanë dalë për të ushtruar sportin ekstrem me biçikleta  në zona malore kanë zbuluar edhe vendndodhjen e Presidentit të Shqipërisë.

Siç e shikoni edhe në foton e mëposhtme Presidenti Meta është duke zhvilluar një ecje në zonat malore pranë Tiranës.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 6 persona zbarkojnë në Sarandë me jahtin e sheikut, priten nga ish-nënprefekti i LSI dhe gazetari i "STOP"
»
Article Logic
Execution time: 0.018157958984375
array(1) { ["section"]=> string(83) "nje-grup-te-rinjsh-te-sporteve-ekstremeve-zbulojne-ku-ndodhet-presidenti-meta-98413" }