“Një herë Miss, gjithë jetën Miss”, Zaimina Vasjari: E lumtur që u kurorëzova për herë të dytë 

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:39 13-06-2018 “Një herë Miss, gjithë jetën Miss”, Zaimina Vasjari: E lumtur që u kurorëzova për herë të dytë  Zaimina Vasjari

Fillimisht, publiku shqiptar e ka njohur Zaimina Vasjarin si “Miss” në vitin 2002 kur ajo u shpall vajza më e bukur shqiptare, duke marrë kështu kurorën e bukurisë në “Miss Shqipëria”.

Po të njëjtin emocion Zaimina e ka provuar edhe dy ditë më parë në edicionin e këtij viti të “Miss Shqipëria” në të cilën ajo është vlerësuar me një çmim shumë domethënës; “Një herë Miss, gjithë jetën Miss”!

“Kanë kaluar 16 vite pas kurorëzimit tim si Miss Shqipëria dhe mbrëmë përjetova emocione shumë të bukura, sepse më rikthyen në kujtime të cilat ndodhin një herë në jetë.
E lumtur që u kurorëzova për të dytën herë me moton “Një herë Miss, gjithë jetën Miss”, – shkruan ajo përkrah fotos së bërë publike në të cilën shfaqet me një kurorë në kokë.

Pa diskutim që për Zaiminën ky ka qenë një moment tejet emocionues, siç edhe ajo është shprehur

Screenshot_13.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ditëlindja zhvesh Roza Latin, lakuriq mes petalesh...shikoni VIDEON e saj si asnjëherë më parë
Theu rregullat që vendosi vetë për hir të dashurisë, Isaac Carew tradhëton Dua Lipën »
Article Logic
Execution time: 0.025043964385986
array(1) { ["section"]=> string(96) "nje-here-miss-gjithe-jeten-miss-zaimina-vasjari-e-lumtur-qe-u-kurorezova-per-here-te-dyte-124247" }