“Një histori dashurie”, ky është postimi i fundit i Adelës në rrjetet sociale

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:21 29-10-2017 “Një histori dashurie”, ky është postimi i fundit i Adelës në rrjetet sociale

Vargje dashurie dhe një histori dashurie.

Pak ditë më parë Adelajda Xhumani, e cila u gjet e vdekur në orët e para të mëngjesit në banesën e saj ka bërë një postim të fundit në profilin e saj në facebook.

Ajo ka postuar një pjesë të tekstit të këngës “Love Story” të këngëtares franceze Indila, një këngë që flet për një histori dashurie.

Nuk dihet nëse kjo këngë ishte një mesazh për dikë apo vetëm ndarja e këngës thjeshtë për të përshëndetur miqtë e saj në facebook.

Adela u nda nga jeta si pasojë e një arresti kardiak, pasi sipas policisë vuantë nga sëmundja e epilepsisë. 

 

aAAA.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028271913528442
array(1) { ["section"]=> string(80) "nje-histori-dashurie-ky-eshte-postimi-i-fundit-i-adeles-ne-rrjetet-sociale-97617" }