"Një kafe vëllazërore me Tom Doshin", Ndocaj: Familje të mira dhe me histori në Veri (Foto)

Publikuar tek: politike, më 21:26 03-03-2016

Deputeti Eduart Ndocaj duket se ka miqësi të ngushtë me Tom Doshin. Ndocaj ka publikuar dy fotografi teksa shihet duke konsumuar kafe me Doshin.

Deputeti kaubojs shpreh konsideratën për kolegun duke shkruar: “Një kafe miqësore e vellazërore me Tom Doshin. Familjet e mira dhe me histori në Veri mbeten miqësore e vellazërore e politika kurrë nuk i ka kushtëzuar”.

12814412_1532333250394225_4069148914301494219_n.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dekriminalizimi, Meta: E kemi zakon, konsensusin e lemë për në minutat e fundit
Debati / Ndërtimet te "Ushtari i Panjohur", Lubonja - Malltezit: Ato i keni bashkë ju »
Article Logic
Execution time: 0.02606987953186
array(1) { ["section"]=> string(91) "nje-kafe-vellazerore-me-tom-doshin-ndocaj-familje-te-mira-dhe-me-histori-ne-veri-foto-34154" }