Një klloun po tmerron studentët e universitetit, shfaqet natën si fantazëm (Foto)

Publikuar tek: bota, më 10:33 25-11-2015 Një klloun po tmerron studentët e universitetit, shfaqet natën si fantazëm (Foto)

Një klloun i mistershmë është duke tmerruar studentët e Universitetit në Uiskonsis të Britanisë së Madhe.

Studentët raportojnë se e kanë parë të shfaqet gjatë orëve të vona të natës në vende të ndryshme të kampusit ndërsa pjesën më të madhe të kohës qëndron pa lëvizur duke ia ngulur sytë studentëve për disa sekonda.

Disa prej tyre madje kanë mundur ta fotografojnë. Ende nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë kërcënim apo ndonjë lojë të fshehtë. Gjithsesi veprimet dhe raportimet e shumta në mediat sociale kanë alarmuar policinë e cila po heton çështjen dhe mendon se bëhet fjalë për ndonjë person me probleme mendore.

c2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020220994949341
array(1) { ["section"]=> string(84) "nje-klloun-po-tmerron-studentet-e-universitetit-shfaqet-naten-si-fantazem-foto-26232" }