Një lajm i bukur këtë mëngjes, Emine Çunmulaj lind vajzën: Mirëserdhe dashuria ime! (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:34 29-03-2016 Një lajm i bukur këtë mëngjes, Emine Çunmulaj lind vajzën: Mirëserdhe dashuria ime! (FOTO)

Një lajm i bukur këtë mëngjes, modelja Emine Çunmulaj sjell në jetë vajzën e saj.

Pas shumë ditësh pritjeje, Çunmulaj më në fund ka mbajtur në krahët e saj vajzën e porsalindur.

“Mirëserdhe dashuria ime! Familja ime e bukur’’, shkruan modelja, teksa poston edhe foton nga momenti që do mbetet gjatë në kujtesë.

Modelja i ka gjetur edhe emrin vajzës dhe do ta quajë Ella. Edhe redaksia e Newsbomb.al e uron modelen për lindjen e vajzës, Jetë të gjatë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021723985671997
array(1) { ["section"]=> string(91) "nje-lajm-i-bukur-kete-mengjes-emine-cunmulaj-lind-vajzen-mireserdhe-dashuria-ime-foto-36285" }