Një mama si Ledina Çelo, merr fëmijët dhe 'arratiset' në Dubai (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:50 15-01-2018 Një mama si Ledina Çelo, merr fëmijët dhe 'arratiset' në Dubai (FOTO)

Këngëtarja Ledina Çelo është padyshim mamaja më moderne që mund të njihni. 

Në fotot e saj në Instagram kuptohet lehtë që këngëtarja bën udhëtime të shumta dhe pjesën më të madhe të tyre i bën me familjen. 

Aventura e saj e rradhës është Dubai. Ledina shfaqet duke ngritur dolli në shtrat bashkë me dy fëmijët e saj, të tre të sapo dalë nga dushi. Ledina shihet me një gotë shampanjë, ndërsa fëmijët me lëng frutash.

Kah fotos shkruan “ me botën time në Dubai”. Mesa duket për Ledinën, pushimet me fëmijët janë zgjedhja e duhur.Newsbomb.al/

 

 Screenshot_9.jpg

 Screenshot_10.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006525993347168
array(1) { ["section"]=> string(71) "nje-mama-si-ledina-celo-merr-femijet-dhe-arratiset-ne-dubai-foto-106631" }