Një mami seksi si Xhensila Myrtezaj, këngëtarja djeg rrjetin nga palestra

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:59 09-11-2018 Një mami seksi si Xhensila Myrtezaj, këngëtarja djeg rrjetin nga palestra

Në korrik të këtij viti këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë.

 

Xhensila solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë Ajka.

Mirëpo, pasi lindjes së vogëlushes duket se Xhensila ka nisur aktivitetin fizik për të rikthyer linjat. Këngëtarja ka pubklikuar një video në Instastory teksa shfaqet duke bërë ushtrime në palestër.

yyy.jpg

uuu.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brenda shtëpisë së Taulant Xhakës, futbollisti publikon pamjet
Gladiola Harizaj sulmon hapur kolegët: Ka shumë aktorë mediokër, i paafti të mbyt »
Article Logic
Execution time: 0.030439853668213
array(1) { ["section"]=> string(79) "nje-mami-seksi-si-xhensila-myrtezaj-kengetarja-djeg-rrjetin-nga-palestra-140907" }