Një mëngjes si i Riseldës, “arratiset” për festat e fundvitit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:34 30-12-2016 Një mëngjes si i Riseldës, “arratiset” për festat e fundvitit (FOTO)

Pedagogia e Arteve Riselda Sejdija duket se është “arratisur” dhe po shijon ditët e festave mes luksit.

Ajo shfaqet  me një robdishan në një dhomë luksoze dhe me mëngjesin të cilin ja kanë sjellë në krevat. “Nuk ka nevojë për lokalizim”,-shkruan pedagogia e cila ka qenë prej kohësh në qendër të vëmendies për videot e saj në rrjetet sociale si dhe lidhjen me biznesmenin shqiptar Hajdin Sejdia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023206949234009
array(1) { ["section"]=> string(69) "nje-mengjes-si-i-riseldes-arratiset-per-festat-e-fundvitit-foto-64209" }