Një mesazh nga Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa për besimtarët katolikë (Foto)

Publikuar tek: politike, më 15:40 27-03-2016 Një mesazh nga Erion Veliaj dhe Ajola Xoxa për besimtarët katolikë (Foto)

Kryetari i Bashkisë Tiranë, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa, kanë uruar të gjthë besimtarët katolikë që festojnë sot ngjalljen e Krishtit.

“Gëzuar Pashkët - nga familja jonë, për familjen tuaj! Veç ditë të bardha paçi gjithmonë! Eri & Ajola”, shkruan kryebashkiaku i Tiranës në profilin e tij zyrtar në Facebook. Besimtarët katolikë sot i kanë uruar edhe Kryeministri Edi Rama, Presidenti Bujar Nishani si dhe figura të tjera publike.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Spahiu prezanton “Shqipëria s’po ndryshon” dhe citon: “Brisidat”, femrat që këta i kontrollojnë fizikisht...
Jozefina Topalli përkrah fëmijëve dhe bashkëshortit në festën e Pashkës (Fotot) »
Article Logic
Execution time: 0.020542144775391
array(1) { ["section"]=> string(77) "nje-mesazh-nga-erion-veliaj-dhe-ajola-xoxa-per-besimtaret-katolike-foto-36142" }