Një “mirëmëngjes” me energji labërie… (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:19 08-06-2017

Kryeministri Edi Rama zhvilloi dje një takim elektoral në Vlorë, në qarkun ku kandidon për deputet në 25 qershor.

Sërish sot në mëngjes ka zgjedhur të përshëndesë ndjekësit virtuale me pamje nga Parku Arkeologjik i Amantias në Vlorë.

“Mirëmëngjes dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje fantastike nga Parku Arkeologjik i Amantias në Vlorë, zbukuruar si kurrë më parë me një prani dhe energji të jashtëzakonshme labërie. Kemi bërë shumë. Më shumë akoma mbetet për të bërë. Po ka edhe shumë për të humbur, nëse PartiaSocialiste nuk mban, pa të tjerë në prehër, timonin e reformave”, shkruam Rama. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044255971908569
array(1) { ["section"]=> string(46) "nje-miremengjes-me-energji-laberie-video-81671" }