Një motër si Sara Hoxha... Kur Lori heq ndonjë gllënjkë, Sara e mban përqafuar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:50 08-06-2015 Një motër si Sara Hoxha... Kur Lori heq ndonjë gllënjkë, Sara e mban përqafuar Lori dhe Sara Hoxha

Motrat Lori dhe Sara Hoxha kanë një raport shumë të ngushtë me njëra-tjetrën. Ato i sheh kudo bashkë si dy mike të pandara që tërheqin vëmendjen ngado shkojnë me spontanitetin e tyre dhe marrëdhënien simbiozë.

Në këtë foto motrat Hoxha shfaqen duke festuar në një club natë dhe Sara mban përqafuar motrën e saj Lori.

Lori mban sytë mbyllyr ndërsa vihet re rrezatimi që i ka pushtuar fytyrën, që ka ardhur ose si pasojë e ndonjë gllënjke alkool ose nga grohtësia dhe dashuria e madhe që ka ndjerë kur motra e saj e ka shtrënguar me aq emocion në kraharor.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037593126296997
array(1) { ["section"]=> string(80) "nje-moter-si-sara-hoxha-kur-lori-heq-ndonje-gllenjke-sara-e-mban-perqafuar-13003" }