Një muaj pas lindjes, rrëfehet Almeda Abazi: Djalit i flas dhe këndoj në shqip

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:29 11-06-2019 Një muaj pas lindjes, rrëfehet Almeda Abazi: Djalit i flas dhe këndoj në shqip

Rreth një muaj më parë ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj turk Tolgahan u bënë prindër për herë të pare.

Bukuroshja shqiptare solli në jetë një djalë, të cilin e quajti Efehan, ndërsa nuk ka ngurruar të publikojë edhe foto të vogëlushit.

Së fundmi Almeda ka hapur mundësinë që fansat ta pyesin në Instastory, ndërsa ka treguar shumë gjëra që nuk i dinim për djalin.

Modelja zbulon se Efehanit i flet dhe i këndon gjithmonë në shqip dhe se kur të rritet pak do ta sjellë në Shqipëri.

auto_Screenshot_281560252651.jpg

auto_Screenshot_291560252652.jpg

auto_Screenshot_261560252654.jpg

auto_Screenshot_251560252655.jpg

auto_Screenshot_21560252904.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020413875579834
array(1) { ["section"]=> string(83) "nje-muaj-pas-lindjes-rrefehet-almeda-abazi-djalit-i-flas-dhe-kendoj-ne-shqip-167798" }