Një ndër meshkujt më të pasur shqiptarë, Fatmir Hysenbelliu zbulon me kë do e kalojë Shën Valentinin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:06 11-02-2019 Një ndër meshkujt më të pasur shqiptarë, Fatmir Hysenbelliu zbulon me kë do e kalojë Shën Valentinin

Fatmir Hysenbelliu është një nga djemtë më të pasur në Shqipëri.

Djali i manjatit të medias është kthyer në një nga personazhet që diskutohet më shumë në media.

Shpesh herë Fatmir Hysenbelliu tërheq vëmendjen për shkak të jetës luksoze që bën dhe për lidhjet e ndryshme të dashurisë që ka pasur me femrat e njohura të shoëbizit. Mirëpo, siç duket ai tashmë është beqar dhe këtë gjë e ka treguar gjatë ditës së sotme përmes një postimi në ‘Instastory’, ku ka zbuluar se me kë do e kalojë festën e Shën Valentinit.

Në foto, shfaqet  personazhi i filmit vizatimor Sponge Bob i ulur në një kinema vetëm ndërkohë që sipër fotos ai ka shkruar: ‘Unë me 14 shkurt’.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.004755973815918
array(1) { ["section"]=> string(106) "nje-nder-meshkujt-me-te-pasur-shqiptare-fatmir-hysenbelliu-zbulon-me-ke-do-e-kaloje-shen-valentinin-152406" }