Një nënë 54 vjeç sjell në jetë fëmijën e saj në Shqipëri

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:14 13-02-2015 Një nënë 54 vjeç sjell në jetë fëmijën e saj në Shqipëri Anika Dokle dhe Astrit Bimbashi gjatë operacionit

Një nënë edhe pse në një moshë të madhe plot 54 vjeç, ka sjellë në jetë fëmijën e saj. Mjekja Anika Dokle dhe mjeku Astrit Bimbashi kanë asistuar lindjen e vajzës së bukur. Një rast i rrallë në maternitetet tona.

“Sot erdhi në jetë MIA! Një ndër ato raste që të mbetet gjatë në mendje. Nëna e saj është 54 vjeç. Hare dhe emocion! Kësaj i thonë JETE!!!(Falenderim të veçante për Prof. Astrit Bimbashi!)”, shkuan Dokle në profilin e saj në ‘’Facebook”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029360055923462
array(1) { ["section"]=> string(61) "nje-nene-54-vjec-sjell-ne-jete-femijen-e-saj-ne-shqiperi-3200" }