Një nga themeluesit e PD i revoltuar me RD që shkruan për Monika Kryemadhin: Neveri dhe turp

Publikuar tek: politike, më 14:22 28-10-2017 Një nga themeluesit e PD i revoltuar me RD që shkruan për Monika Kryemadhin: Neveri dhe turp

Profesori Ilir Kaduku, një nga themeluesit e Partisë Demokratike me nota revolte shkruan për faqen e gazetës së kësaj partie, Rilindjen Demokratike e cila në një artikull i jep zë Monika Kryemadhit dhe deklaratës së saj.

“Humori i shekullit! Më vjen keq që organi qendror i Partisë Demokratike, organ në të cilin unë kam botuar rreth 200 artikuj është kthyer në organ satire dhe humori! Neveri dhe turp për këta sharlatanë të demokracisë shqiptare!” shkruan profesor Kaduku.

monika.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ruçi në konferencën e kryetarëve: Që t’u bëjmë ballë sfidave s’duhet të frenohet procesi i integrimit
Shkarkimet masive të drejtorëve të Burgjeve, reagon Astrit Patozi: Të kesh shok... »
Article Logic
Execution time: 0.023990154266357
array(1) { ["section"]=> string(97) "nje-nga-themeluesit-e-pd-i-revoltuar-me-rd-qe-shkruan-per-monika-kryemadhin-neveri-dhe-turp-97538" }