Një nuse që do e donin të gjithë, Keisi shkruan fjalët më të ëmbla për vjehrrin e saj, Sali Lushaj: Të admiroj për çdo...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:21 12-06-2019 Një nuse që do e donin të gjithë, Keisi shkruan fjalët më të ëmbla për vjehrrin e saj, Sali Lushaj: Të admiroj për çdo...

E fejuara e reperit të njohur Stresi, Keisi është kthyer në një ndër personazhet më të komentuara në median rozë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku gjithmonë publikon foto me Stresin dhe shpreh mbështetjen për të në këto ditë të vështira.

Gjithashtu Keisi ka treguar se ka dhe një marrëdhënie shumë të mirë me vjehrrën dhe sidomos me vjehrrin e saj, Sali Lushaj.

Së fundmi ajo ka thënë publikisht disa fjalë për vjehrrin e saj.

Keisi ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me Stresin dhe babain e tij dhe ka shkuar: Sali Lushaj je i pazëvendësueshëm dhe shkëmbi i familjes tonë! Të admiroj për çdo gjë që bën, je prind i përkryer, bashkëshort i shkëlqyer, por zbulimin e madh e kam bërë unë që je dhe vjehrri i mrekullueshëm! Nuk ka asgjë më të shtrenjtë se familja dhe unë ndihem me fat që jam pjesë e familjes tënde! Arkimedi dhe Keisi.

 

-640-0-5d00ae7b83608.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025343894958496
array(1) { ["section"]=> string(122) "nje-nuse-qe-do-e-donin-te-gjithe-keisi-shkruan-fjalet-me-te-embla-per-vjehrrin-e-saj-sali-lushaj-te-admiroj-per-cdo-167911" }