Një poet i panjohur mesazhon këngëtaren shqiptare: Kam një tekst shumë të fortë për Zajminën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:45 26-12-2015 Një poet i panjohur mesazhon këngëtaren shqiptare: Kam një tekst shumë të fortë për Zajminën

Personazhet e njohur janë shpesh të ngacmuar me SMS apo telefonata nga njerëz që nuk i njohin aspak. Madje të acaruar me mënyrën e tyre të komunikimit, duke kaluar çdo kufi. Kështu ka ndodhur edhe me këngëtaren Irma Libohova, të cilës I ka ardhur një mesazh i çuditshëm në celularin e saj, ku një poet misterioz i thotë se ka shkruar një teks të ‘’pa pam’’ për Zajminën, këngëtaren tjetër.

Dhe ja mesazhi shkruar pa pikë e pa presje, e fjalët me gabime:

‘’Çkemi Irma jam shoku yt poeti kam përgatitur një tekst të fort shumë dhe të pa pam ja kam dedikuar zaimines gjith rim e talent jam mese I sigurt se do I pelqeje. Kontaktoe brenda muncive dhe me dergo imeilin e saj me sms mirupafshim.’’, ky është mesazhi i çuditshëm që i ka mbërritur në celular këngëtares së njohur Irma Libohova.

Dhe Libohova s’ka duruar dot më, duke ia publikuar në profilin e saj të ‘’Instagram’’. E menjëherë pas tij kanë vërshuar mesazhet e kolegeve të saj, si Aurela Gaçe e Rozana Radi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022278070449829
array(1) { ["section"]=> string(97) "nje-poet-i-panjohur-mesazhon-kengetaren-shqiptare-kam-nje-tekst-shume-te-forte-per-zajminen-28610" }