Një romantik si Granit Xhaka, shtrirë në krahët e të dashurës ndërsa bie perëndimi

Publikuar tek: sport, më 15:52 06-07-2016 Një romantik si Granit Xhaka, shtrirë në krahët e të dashurës ndërsa bie perëndimi

Futbollisti i kombëtares Zviceriane, shqiptari Granit Xhaka, mesa duket ka edhe një anë romantike të cilën do ia donte fort çdo femër.

Teksa pushon krah të dashurës së tij, Graniti publikon edhe këtë foto për ndjekësit e fansat në IG. Shtrirë buzë një pishine, Graniti dhe dashuria e tij drejtojnë sytë nga qielli teksa shohin perëndimin e diellit.

Një foto që i meriton ato mijëra pëlqime.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Publikohen çmimet e biletave, ja sa do kushtojë për të parë ndeshjen e parë të Kombëtares në “Loro Boriçi”
Dënohet tifozi që hyri në fushë në ndeshjen Poloni-Portugali »
Article Logic
Execution time: 0.035758018493652
array(1) { ["section"]=> string(87) "nje-romantik-si-granit-xhaka-shtrire-ne-krahet-e-te-dashures-ndersa-bie-perendimi-45733" }