Një “selfie” me shumë dashuri nga deputeti dhe ministrja socialiste

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:07 14-01-2016 Një “selfie” me shumë dashuri nga deputeti dhe ministrja socialiste

Duket se të gjithë ia kanë marrë dorën “selfie-ve” dhe nuk kanë më asnjë kompleks me aparatin.

Në fakt, dy personazhet në fjalë nuk kanë patur ndonjëherë. Deputeti Erjon Braçe tmerrësisht aktiv me postimet e tij foto-tekst, e ndërsa ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli e cilësuar si një nga femrat më seksi të politikës.

Të dy shkrepin këtë “selfie” ndërsa është deputeti Braçe ai i cili shpërndan foton me përshkrimin: ”Nga Kisha e Kuqe e Shën Thanasit, Karavasta, me shumë dashuri”!

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025418043136597
array(1) { ["section"]=> string(71) "nje-selfie-me-shume-dashuri-nga-deputeti-dhe-ministrja-socialiste-29990" }