Një shok i Xhemi Shehut tregon pse u shkoi universiteti 7 vjet: Kam qenë ulur me këtë gocën 3 vjet në bankë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:26 07-12-2015 Një shok i Xhemi Shehut tregon pse u shkoi universiteti 7 vjet: Kam qenë ulur me këtë gocën 3 vjet në bankë

Një shok i Xhemi Shehut rrëfen se pse u ka shkuar 7 vjet universiteti. Duke qenë në një bankë me të, për gati 3 vjet, Isli Islami, shok i moderatores, njëkohësisht edhe vetë spiker lajmesh në Top Channel, tregon se pse:

“Me këtë gocën jam ulur 3 vjet në bankë, në auditoret e fakultetit. Ato pak muskuj barku, i kam nga të qeshurat me të. (Prandaj na shkoi universiteti 7 vjet).”

“Shumë mirë që e sqarove punën e muskujve se kujtonin dynjaja që edhe bicepsin e dorës së djathtë e kishe nga unë’’, i përgjigjet Xhemi.

Në fakt dy shokët kanë patur talent për prezantim dhe me sa duket, e dinin që objektivi për të mbaruar shkollën në 4 vjet, nuk ishte shumë thelbësor..në mos ka qenë vetëm një shaka kjo, e Islit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027502059936523
array(1) { ["section"]=> string(112) "nje-shok-i-xhemi-shehut-tregon-pse-u-shkoi-universiteti-7-vjet-kam-qene-ulur-me-kete-gocen-3-vjet-ne-banke-27152" }