Një shqiptare në konkursin e Playboy, por nuk arrin të fitojë (Foto mbi 18 vjec)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:26 10-06-2015 Një shqiptare në konkursin e Playboy, por nuk arrin të fitojë (Foto mbi 18 vjec) Faqja e pare e revistes Playboy

Playboy ka organizuar konkursin për Playmate e vitit. Në garë edhe një shqiptare, pikërisht Delfina Aziri.

Megjithatë 20- vjeçarja, e cila garoi me Denise Cotte, 24 vjeç dhe Sarah Nowak, 24 vjeç, nuk fitoi.

Fituese për vitin 2015 ishte Sarah Nowak.

Megjithatë sa u përket të pasmeve, të tria janë thuajse njësoj.

/Express/

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024916887283325
array(1) { ["section"]=> string(83) "nje-shqiptare-ne-konkursin-e-playboy-por-nuk-arrin-te-fitoje-foto-mbi-18-vjec-13175" }